Zmiany tymczasowe na trasie Gliwice-Katowice w lutym

Na początku lutego na trasie Gliwice-Katowice-Sosnowiec zostanie wprowadzony tymczasowy rozkład jazdy. Związane jest to prawdopodobnie z robotami torowymi/sieciowymi. Część pociągów osobowych zostanie odwołanych w tych dnia (2-14 lutego), część pojedzie trasą objazdową przez Bytom. Zmienią się też godziny odjazdów poszczególnych połączeń.

Szczegółowych informacji należy szukać w:

  • serwisie ze zmianami tymczasowymi na stronie: przewozyregionalne.pl/zmiany/ (miejmy nadzieję, że zostały tam wprowadzone wszystkie zmiany).
  • aktualnościach Śląskiego Zakładu Przewozów Regionalnych: przewozyregionalne.pl (tutaj jeszcze informacji nie umieszczono).

Zobacz zmiany dla stacji Katowice, Gliwice, Zabrze i Sosnowiec.

Zmiany dla pozostałych stacji poznasz po wpisaniu nazwy na stronie przewozyregionalne.pl/zmiany. Można też skorzystać z rozkładu jazdy na stronie rozklad.sitkol.pl.

Prosimy o zapoznanie się zmianami rozkładu przed planowanymi podróżami w tych dniach (im bliżej dnia ze zmianami tym więcej informacji będzie dostępnych). Zmiany na tej linii mogą też powodować drobne zmiany godzin odjazdów na innych liniach woj. śląskiego (zachowanie skomunikowań).

Ważną informacją jest honorowanie wszystkich biletów wydanych na pociągi Regio (dawne osobowe) w pociągach InterRegio w dniach 2-14 lutego 2010 (informacja umieszczona na stronie ze zmianami tymczasowymi). Warto też zapamiętać, że na trasie Gliwice-Katowice-Jaworzno Szczakowa od stycznia, w pociągach InterRegio są ważne bilety strefowe (miesięczne) oraz odcinkowe (jednorazowe i okresowe). Szczegóły.

Add a New Comment
or Sign in as Wikidot user
(will not be published)
- +
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License