Z Przewozami Regionalnymi na Festiwal im. Ryśka Riedla

24 i 25 lipca po raz jedenasty odbędzie się Festiwal im. Ryśka Riedla, którego oficjalnym przewoźnikiem tradycyjnie są PKP Przewozy Regionalne. Dzięki temu powracający z imprezy uzyskają zniżkę na bilety kolejowe. A już teraz w kasach PKP PR na południu Polski można kupić opaski pełniące rolę wejściówki na festiwal.

Niepowtarzalny klimat, dużo dobrej muzyki, wystawa fotografii i wiele innych atrakcji – to wszystko sprawia, że co roku na festiwal przyjeżdżają tysiące miłośników talentu Ryśka. W tym roku mija 15. rocznica śmierci legendarnego wokalisty grupy Dżem i 30-lecie zespołu. Na scenie zagra kilkanaście zespołów. Wśród zaproszonych gwiazd, oprócz Dżemu, znajdują się: VooVoo, Ray Wilson z zesposłem Stiltskin, Perfect, Kasa Chorych, Krzak oraz SBB. Koncertom będzie towarzyszyć konkurs amatorskich kapel bluesowych i rockowych. Festiwal odbywa się pod hasłem „Ku przestrodze”, by ostrzec przed niebezpieczeństwem uzależnienia się od narkotyków. Jak co roku na oczku wodnym będzie można zapalić świeczkę „za tych, których zabrał los”.

Rolę biletów wstępu pełnią opaski festiwalowe. Promocyjne ceny wynoszą: 45 zł za czarną opaskę (bez miejsca na polu namiotowym) i 55 zł za opaskę czerwoną (z miejscem na polu namiotowym). Do 17 lipca można je kupić w wybranych kasach PKP Przewozy Regionalne – na stacjach: Bielsko-Biała Gł., Bytom, Częstochowa, Chorzów Miasto, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Kraków Gł., Pszczyna, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Zabrze i Zawiercie.

Po raz pierwszy impreza odbędzie się na „Polach Marsowych” w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie, skąd tramwajami można szybko i sprawnie dostać się do dworca w Katowicach. Każda osoba z założoną na rękę opaską festiwalową może kupić tańszy bilet na przejazd powrotny w 2 klasie pociągu osobowego lub pospiesznego PKP Przewozy Regionalne (w tym interREGIO).

Szczegóły na http://www.festiwalryska.pl

Zasady odprawy podróżnych: zobacz

Plakat festiwalowy: zobacz

Źródło: PKP PR

Dodaj nową wypowiedź
lub Zaloguj się jako użytkownik serwisu Wikidot.com
(nie będzie opublikowany)
- +
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License