ŚZPR informuje o Połączeniach w dobrej cenie

„PKP Przewozy Regionalne” spółka z o.o. Śląski Zakład Przewozów Regionalnych z dniem 15 czerwca 2009r. wprowadza „Połączenia w dobrej cenie” w 4 nowych relacjach:

  • Żywiec – Sucha Beskidzka,
  • Bielsko Biała – Wadowice,
  • Katowice – Oświęcim,
  • Katowice – Olkusz.

Jednorazowy bilet promocyjny jest ważny cały dzień w wagonach 2 klasy pociągów osobowych. Można go nabyć zarówno w kasach biletowych ( z 7-dniowym terminem przedsprzedaży) jak i u konduktora. Na zniżki mogą liczyć osoby uprawnione do korzystania z ulg ustawowych. Jeżeli w danej miejscowości występuje kilka stacji lub przystanków osobowych ofertę stosuje się do wszystkich stacji lub przystanków. Oferty specjalnej nie można łączyć z innymi ofertami, a w przypadku przejazdu do stacji położonej poza wyznaczonym odcinkiem, podróżny obowiązany jest nabyć bilet jednorazowy od ostatniej stacji obowiązywania oferty do nowej stacji zgodnie z indywidualnymi uprawnieniami.

Łącznie z biletem promocyjnym będzie można bilet ze zryczałtowaną opłatą za jednorazowy przewóz rzeczy czy roweru (5,00 zł) oraz psa ( 4,00 zł).
Do 30 września br. warto skorzystać z oferty „Kolej na rower” zgodnie z którą za jednorazowy przewóz roweru zapłacimy tylko przysłowiową złotówkę (od piątku od godz. 0.00 do niedzieli do godz. 24.00)

Od 15 czerwca w województwie śląskim ofertę „Połączenie w dobrej cenie” obowiązuje na odcinkach: Katowice – Wisła, Katowice – Ustroń, Bielsko Biała – Żywiec, Bielsko Biała – Czechowice Dziedzice, Cieszyn – Zebrzydowice , Rybnik – Wodzisław Śląski, Częstochowa – Herby Stare, Żywiec – Sucha Beskidzka, Bielsko Biała – Wadowice, Katowice – Oświęcim i Katowice – Olkusz.

Zobacz też: plakat oraz ceny biletów

Źródło: pr.pkp.pl

Co było wcześniej?

Informacja pojawiła się na stronach ŚZPR 30 czerwca (czyli 15 dni po wprowadzeniu nowych cen). Wcześniej wysłaliśmy list w sprawie większej promocji tej oferty. Dziś otrzymaliśmy odpowiedź o treści:

PR Katowice informuje, że informacja o nowych połączeniach w dobrej cenie została umieszczona w zakładce regiony woj. śląskie

Pozdrawiam serdecznie:

Barbara Szczerek
Główny Inżynier

„PKP Przewozy Regionalne” spółka z o.o.
Śląski Zakład Przewozów Regionalnych

Lepiej późno, niż wcale! Miejmy nadzieję, że plakat pojawi się w miejscach odwiedzanych przez pasażerów (nie tylko kolei) i że dzięki tym cenom zwiększy się liczba pasażerów w pociągach. I mamy też nadzieję, że ŚZPR będzie aktywniej promował swoje oferty. Samo tworzenie promocji nie przynosi zysku - dopiero pozyskanie nowego klienta taki zysk przyniesie. Ale potencjalny klient musi być poinformowany (nie tylko na dworcu/stacji).

Dodaj nową wypowiedź
lub Zaloguj się jako użytkownik serwisu Wikidot.com
(nie będzie opublikowany)
- +
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License