KZK GOP: "Rozmowy w sprawie wspólnego biletu trwają od kilku miesięcy"

Kolejna odpowiedź z KZK GOP - zgodnie z nią, rozmowy w sprawie wspólnego biletu trwają "nieprzerwanie od kilku miesięcy". To miło… Ale kiedy będą efekty. I co na to PKP PR i marszałek?

W dalszym ciągu zachęcamy do wysyłania listów w tej sprawie do odpowiednich instytucji. Oraz zachęcania znajomych do wysyłania listów.

Szanowny Panie,

W odpowiedzi na zadane pytania informujemy, że rozmowy dotyczące integracji komunikacji miejskiej między Komunikacyjnym Związkiem Komunalnym GOP oraz PKP Przewozami Regionalnymi prowadzone są nieprzerwanie od wielu miesięcy. Komunikacyjny Związek Komunalny GOP przedstawił PKP Przewozom Regionalnym swoje propozycje umowy dotyczącej wspólnego biletu. Trudno w tej chwili informować o szczegółach tej oferty, bo nie wiemy, jak odniosą się do nich władze PKP PR.

Co do celowości wprowadzenia wspólnego biletu zgadzają się wszyscy zainteresowani, dowodem są trwające rozmowy.

Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że tak naprawdę wspólny bilet już istnieje. Wprowadził go właśnie Komunikacyjny Związek Komunalny GOP. Tylko KZK GOP udało się tak zintegrować komunikację publiczną - autobus i tramwaj, że z jednym i tym samym biletem pasażer może podróżować po terenie 40 gmin. Liczymy teraz, że uda nam się przekonać naszych partnerów do tego, żeby pasażerom dać wspólny bilet ATP - na autobus, tramwaj i pociąg. Również nam zależy, aby taki bilet był w sprzedaży jeszcze zanim pojawi się bilet elektroniczny, niestety, nie zależy to tylko od nas

Wiemy, że pasażerowie są bardzo zainteresowani integracją komunikacji, czego dowodem jest także Pański e-mail. Dziękujemy za jego nadesłanie, gdyż będzie to dla nas argumentem w rozmowach z innymi partnerami, zaangażowanymi w działania na rzecz wspólnego biletu.

Komunikacyjny Związek Komunalny GOP

Korzystając z okazji polecam wszystkim walczącym o wspólny bilet profil na naszej-klasie. W ten sposób można dotrzeć do wiekszej rzeszy zwykłych pasażerów. Polecajcie ten profil znajomym i proście o wysyłanie listów.

Dodaj nową wypowiedź
lub Zaloguj się jako użytkownik serwisu Wikidot.com
(nie będzie opublikowany)
- +
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License