Kolejna odpowiedź z KZK GOP w sprawie wspólnego biletu

Dziś dostaliśmy kolejną odpowiedź z KZK GOP dotyczącą wspólnego biletu. Tym razem kilka drobnych szczegółów można się doszukać.

Wysłany został też list o uściślenie informacji (głównie chodzi o przybliżony termin wprowadzenia takiego biletu). Liczymy, że zostanie nam taka informacja udzielona. Prosimy też o dalsze przesyłanie listów w tej sprawie. Jeżeli macie odpowiedzi o innej treści - podzielcie się nimi.

Dzień dobry

Pod koniec ubiegłego roku informowałem Pana o rozmowach KZK GOP z PKP PR na temat możliwości wprowadzenia wspólnego biletu. Rozmowy są kontynuowane, zaś strony koncentrują się na wdrożeniu wspólnego biletu miesięcznego. Emitując wspólny bilet strony będą musiały jednak zrezygnować z części zaplanowanych już dochodów, więc muszą znaleźć źródło ich pokrycia. Oczywiście na wprowadzenie takiego biletu nie trzeba czekać 3 lata do wprowadzenia ŚKUP a można go wyemitować np. jak Pan proponuje na kartoniku.
Odnośnie ŚKUP-u, to trudno zgodzić się ze stwierdzeniem że KZK GOP opornie tworzy specyfikację przetargu, gdyż takową tworzyć będzie firma (tj. ENTE z Gliwic) wyłoniona w drodze przetargu. Póki co realizuje ona drugi etap umowy tj. wykonuje projekt techniczny ŚKUP.

Janusz Tyran
Wydział Taryfowy KZK GOP

Co najmniej jedna osoba dostała też odpowiedź z Urzędu Marszałkowskiego. Dyrektor Wydziału Transportu i Komunikacji odmawia w niej podania informacji z powodu braku adresu domowego osoby wysyłającej list.

Dodaj nową wypowiedź
lub Zaloguj się jako użytkownik serwisu Wikidot.com
(nie będzie opublikowany)
- +
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License