(DZ) Poznaj pasażera...

Codziennie jeździsz komunikacją miejską i stoisz na przystanku? Codziennie spędzasz wiele czasu z ludźmi, których tak naprawdę nie znasz? Czas to zmienić! Teraz możesz poznać swoich współpasażerów.

Ruszył nowy portal poznajpasazera.pl dla wszystkich, którzy korzystają z komunikacji miejskiej. Jeśli chcesz dowiedzieć się kim jest atrakcyjna blondynka (albo blondyn), która codziennie wsiada na Twoim przystanku, możesz przez internet przyłączyć się do społeczności, tak jak zrobiło to już niemal 3 tys. osób w całym kraju.

Wreszcie taka możliwość pojawiła się dla tysięcy mieszkańców Górnego Śląska i Zagłębia - portal posiada zakładki komunikacyjne największych polskich miast (w tym ponad 40 miast śląskich i zagłębiowskich).

- Poznajpasażera.pl to miejsce dla ludzi, którym przeszkadza anonimowość i chcą wiedzieć z kim podróżują - mówi Piotr Bławicki , twórca portalu i zwraca uwagę , że strona może pomóc w utrzymaniu bezpieczeństwa wśród pasażerów. - Ludzie, którzy się znają inaczej traktują się nawzajem, inaczej też reagują gdy znajomej osobie dzieje się krzywda - dodaje.

Aby dołączyć do internetowej społeczności pasażerów wystarczy się zarejestrować. dodając swoje zdjęcie i zapisać do którą codziennie podróżujemy. Po zalogowaniu można poznawać innych pasażerów, pisać do nich, wypowiadać się na forach i dodawać fotografie do swojej galerii (wkrótce również swoje filmy video).

Aby zobaczyć kto podróżuje danym środkiem transportu, wystarczy kliknąć w linię autobusową, tramwajową lub stację.

Przystanek, autobus, czy tramwaj nie musi być nudną, anonimową przestrzenią. Publiczny transport, w szczególności komunikacja miejska, również może być świetnym miejscem, by zawrzeć nowe znajomości.

Źródło: Dziennik Zachodni

Dodaj nową wypowiedź
lub Zaloguj się jako użytkownik serwisu Wikidot.com
(nie będzie opublikowany)
- +
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License